Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 Jeszcze tylko do jutra można oddać swój głos na projekt uczniów Naszej Szkoły (skład zespołu: Karolina Podyma, Julia Tomczyk, Wiktor Selega, Jakub Ruciński i Jakub Powęzka), który powstał pod opieką Michała Łukowicza. 

Grupa będzie walczyć o grant na wydanie zaprojektowanej gry w formie fizycznej, a także założenie strony internetowej, która umożliwi pobranie wszystkich materiałów do własnego użytku.

Na propozycję przygotowaną przez naszych uczniów można głosować do 11 grudnia 2020 roku pod adresem: https://projektanciedukacji.pl/projekt?id=13706

Serdecznie zachęcemy do głosowania! 

RAJER - literacka gra karciana

LITERACKIE OBRAZY... EDWARDA HOPPERA

Zrzut ekranu 2020-04-16 o 16.57.25.png

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!

WYJAZD EDUKACYJNY - ŚLADAMI CARAVAGGIO - NAUCZANIE PRZEZ ZACHWYT

WIEDEŃ - SIRMIONE - MIASTECZKO CARAVAGGIO - MEDIOLAN - FLORENCJA - RZYM - WATYKAN

banner.jpg

OTWARCIE BIBLIOTEKI PO MODERNIZACJI

KIERMASZ W BIBLIOTECE

KONCERT EDUKACYJNY W NOSPRZE

Katowice 5.02.2019
OGŁOSZENIE
Podaje się do publicznej wiadomości, że na podstawie uchwały Walnego Zgromadzenia członków oraz na podstawie postanowienia Sądu Rejonowego Katowice- Wschód Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego z dnia 25.01.2019 nr sprawy KA.VIII NS-REJ KRS/001910/19/329, wszczęta została likwidacja Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół Szkoły Plastycznej w Katowicach. Czas składania ewentualnych roszczeń do dnia 5.03.2019 na adres Stowarzyszenia ul. Ułańska 7a Katowice 40-887.

JUBILERSTWO NA 4DESIGNDAYS

baner 4 design days.jpg

ZAJĘCIA PLENEROWE KLASY 3 LP W CENTRALNYM MUZEUM POŻARNICTWA W MYSŁOWICACH

banner_plener_fotograficzny_Muzeum Pożarnictwa.jpg

PLENER 3 OSSP W CENTRALNYM MUZEUM POŻARNICTWA W MYSŁOWICACH

banner_plener_w_Muzeum.jpg

USKRZYDLAMY

baner USKRZYDLAMY.jpg

Z okazji nadchodzących Świąt składamy serdeczne życzenia: radosnych, pogodnych, pełnych rodzinnego ciepła Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęścia i sukcesów w Nowym Roku.

Uczniowie, Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Pracownicy Zespołu Szkół Plastycznych w Katowicach

poczt.jpg

RECYTATORSKI SUKCES

BANNER RECYTATORSKI SUKCES.jpg