Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

W dniach 16 oraz 19 grudnia 2022 r. odbył się tradycyjny już Kiermasz świąteczny przygotowany przez Samorząd Uczniowski. NASI uczniowie nie zawiedli, przygotowali różnorodne i unikatowe prace. Każda klasa prezentowała swoje wytwory na świątecznie zaaranżowanych stoiskach. Były ręcznie malowane bombki i przeróżne ozdoby choinkowe, stroiki, ceramika, biżuteria, obrazy, rysunki, plakaty, grafiki, mydełka, świece, mgiełki zapachowe, wyroby cukiernicze, prace wykonane na drutach i na szydełku. Co ważne, wszystko zaprojektowane i wykonane przez uczniów, a kupowane z myślą o sprawieniu przyjemności komuś bliskiemu. Jak na kiermasz przystało, były również loterie.
Serdecznie dziękujemy Dyrekcji za umożliwienie realizacji przedsięwzięcia oraz całej społeczności szkolnej: Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom, wszystkim Pracownikom, za wszelką pomoc i zaangażowanie.

Do zobaczenia na kolejnym kiermaszu. Cieszmy się magią świąt i dzielmy tym, co dobre.

Poniżej link do galerii zdjęć:

galeria (plastyk.katowice.pl)