Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
W piątek 9 grudnia 2022 r. w Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi odbyło się otwarcie wystawy prezentującej prace dyplomowe z Instytutu Biżuterii Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi  oraz prace zaproszonych gości, ltórymi byli nasi Uczniowie z klasy o specjalizacji jubilerstwo.
Na wystawie, która potrwa do 5 stycznia 2023 r. można zobaczyć małe formy biżuteryjne, wizjonerskie realizacje, ciekawe plastyczne i technologiczne rozwiązania, w sumie 31 projektantów biżuterii. 
Jeśli jesteście Państwo ciekawi co do powiedzenia maja młodzi projektanci biżuterii - zapraszamy do Galeria ASP ul. Piotrkowska 68.  
Na ekspozycji swoje prace wystawiają: Julia Gąsior, Zofia Augustyniak, Martyna Gniado, Alicja Kania, Maja Benisz, Wiktoria Stronczywilk, Dominika Siegert, Karolina Woźnicka, Zuzanna Sichma, Aleksandra Skrzypek, Mateusz Rzepecki, Dominik Rybok, Angelika Kwiatkowska,Oliwia Musiał, Patrycja Lorenc, Paulina Kalisz, Oliwia Zembaty.
Kuratorką wystawy jest dr Michalina Owczarek-Siwak, która odpowiada również za stronęgraficzną wydarzenia. 
W imieniu opiekuna przedsięwzięcia z ramienia Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Katowicach - Pani Izabelli Kornas, naszych Uczniów i Absolwentów oraz organizatorów wystawy serdecznie zapraszamy do
Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi
Galeria czynna: wtorek-piątek 11.00 -18.00
sobota 11.00 -15.00
ul: Piotrkowska 68
A tutaj można zobaczyć prezentowane prace: